Naft-Perspolis
HT X @ 1,80
4U
SKA MAN GÅ IN SÅ ÄR SÄKERLIGEN X/2 HT/FT Bra lir här men jag gik in på halvtid
Milan-Atalanta
X @ 3,90
5U
JÄMN match att vänta ikväll och troligen 2-2 slutresultat.spåkulan varnade för krysset idag.
Eskilstuna-Gais
1 @ 2,60
3U
mindre peng på hemmalaget här ilväll. tycker det ser upplagt ut för eskilstuna
Dagens spel:
1. Cremonese vs Spezia
Båda lagen gör mål 1.95@ 4/5u✖
2. Salernitana vs Empoli
Ö9 hörnor 1.90@ 4/5u ✔
Lycka till!
Tack för hörnliret👌
Jag kör en enkel BetBuilder i matchen mellan Milan - Atalanta tonight.
Atalanta Ö0,5 mål
Ö4,5 kort totalt i matchen
Odds: 2,0
Insats: 3/5 units
Bookie: Unibet
Expertanalys:
När det gäller målspelet så finns där inte mycket att säga. Atalanta har öst in 95 mål på 35 matcher och Milan har inte lyckats hålla nollan på 5 raka matcher. Mer behöver inte sägas.
När det gäller kortspelet så är det två lag som har mycket att spela om så jag förväntar mig en intensiv match. För Milans del finns bara en sak i sikte och det är femteplatsen och därmed direktavancemang till Europa League och en förlust idag kan sätta rejäla käppar i hjulet för det målet. Napoli skuggar även bara 3 poäng bakom så vill det sig riktigt illa kan Milan missa Europaspel helt och hållet nästa säsong så motivation finns!
För Atalantas del gäller det att behålla sin andraplats och varför är så detta så viktigt ? Det blir isåfall deras bästa slutplacering någonsin i Serie A och det är en oerhört hög motivationsfaktor. Sen har man även en teoretisk chans att ta hem ligatiteln. Vinner man ikväll så skiljer det endast 3 poäng till Juventus men då har Juventus en match mindre spelad så visst, chansen är liten men som Atalantaspelare hade jag varit grymt taggad att ta den här lilla chansen.
Som sagt, två lag med stor motivation som absolut inte vill förlora. Korten lär komma 💪
Glömde att Napoli vann Coppa Italia och är därmed direktkvalificerade för Europa League. Skitsamma, Milan lär ändå vara motiverade till tänderna 🔥
Expertanalys :)
Tack för att du håller med. Det värmer i mitt hjärta 😘
@Incass
Det har gått 15 min och Milan leder med 1-0. Ska du rätta ditt spel som förlust redan nu? ;)
Den här gången kommer jag att vänta till minut 67 innan jag rättar då kort är involverade. Men fan inte en minut senare kan jag lova 😡🤘😂
hehehe. 1-1 nu iaf
Rulla ut röda mattan för nu är det upplagt för succé för Mr Incass 🤑🤑🤑⚽️⚽️⚽️
1-1 i kort!
Halvlek och 2 kort. Korkar du upp champagnen Nifty eller ska jag ? 🍾
du kan rätt rött
Jag spelar nästan aldrig kortspel men tänk folk som sitter och hejar på gula kort i en match gång på gång. Det måste fan vara helvetet på jorden 😱😱🔥🔥
Nej minut 67 om typ 2 minuter. Jävla skitspel!
HÄNG MR INCASS PÅ TORGET !! 😡😡😡
varför körde du inte kortspel i PSG-matchen? :)
Fan vad jag hatar kortspel. Dummaste jävla skitet! Lika dumt som Miljöpartiet 😡
Du ska då alltid vara efterklok Mr Nifty 😂
:))