Recap 6/4:
🎾🏴Troicki/Ebden ML @ 2.02 (3u) ✅
🎾🏴Lopez/Kudla ML @ 1.93 (3u) (postponed)
🎾🇫🇷Stephens ML @ 1.77 (4u) ⛔️
🎾🇫🇷Nadal/Nishikori under 27.5 games @ 1.91 (4u) ✅
2-1
+2.70u
Morgondagens #RG19 bet:
🎾🇫🇷Djokovic 3-0 @ 1.91 hos Coolbet (3u)
Challenger Surbiton 🏴:
🎾🏴Stakhovsky/Evans ML @ 1.87 hos Bethard (3u)
🎾🏴Humbert ML @ 2.35 hos Unibet (2u)
Unibet på Djokkan*
Svenska Cupen
Newroz - Sollentuna
Newroz (DnB)
3,53 (4/10 units)
Tycker det finns värde här, Newroz har sett supertrygga ut på Sätra IP. Topplag i 2an. Sollentuna, en högre division, men har det lite trögt. Frågan är vem som prioriterar cupen högst. Spel!
**2-6
Efter ca 30 min vid ställning 1-1 chockhöjdes oddset på Newroz från 5 till 10 och där visste jag att det tokspelades live med Sollentuna. Riggmatcher är svåra att förutspå.
LIVELIR!
Århus - Brabrand
Rak 2:a (1-1 i halvlek)
@1,91
3,5/5 units
Unibet
Brabrand är ute efter vinsten här. Kolding har fortsatt 0-0 men stor chans att de vinner sin match. Brabrand kommer satsa stenhårt för 3 poäng i andra och då Århus inte har något att spela för känns detta bet ganska bra med lite över medelinsats.
Brabrand lyckas inte ta 3 poäng. Matchen slutar 1–1 😩❌ Som tur är var detta ingen ”1,52 oddsare” så jag slipper iallafall skäll ifrån Vinnare7 😂
Börjar bli ont om tid nu Brabrand! Cykelspark ala Zlatan hade varit välkommet nu 😁
Recap 6/5:
Både Humbert och Stakhovsky vann första set, men gick och förlorade i tre set till slut. Trist!
🎾🏴Lopez/Kudla ML @ 1.93 (3u) ✅
🎾🏴Stakhovsky/Evans ML @ 1.87 (3u) ⛔️
🎾🏴Humbert ML @ 2.35 (2u) ⛔️
1-2
-2.21u
Adderar #RG19 spel:
🇫🇷🎾Nadal -6.5 games @ 1.70 hos Unibet (3u)
🇫🇷🎾Halep -5.5 games @ 2.00 hos Unibet (4u)
🇫🇷🎾Thiem 3-1 @ 3.75 hos Bet365 (1u)
Adderar Challenger Surbiton plays:
🎾🏴Ebden/Evans ML @ 2.13 hos Unibet (3u)
🎾🏴Karlovic ML @ 1.95 hos Unibet (3u)
Saknar Niftys lir. Spelsnack är inte detsamma utan dina spel mannen 😥 Vet att du kör solo men din bästa bettingvän Incass skickar en hälsning att du borde tänka om. Saknar våra diskussioner där du alltid hade fel och jag alltid hade rätt 😁
Haha. Värmer ❤️ Men just nu ger det mig inget att lägga spel här, twitter eller på någon annan social sida. Får massa onödig skit, påhopp och "måste" svara på idiotiska poster som bara tar energi. Lägger spel på spreadsheetet, sen får folk göra som dom vill på egen risk. Sen får jag inget för det, den tid man lägger ner. Lite tummen upp vid grön rättning och dött vid rött. Orkar inte med det sociala just nu. Men jag finns här 😎