🇪🇺 FC Viktoria Plzen - Sporting CP @ 1.71
Odds på den?
1.71 när jag la ut den i morse. Nu ligger den runt 1.67 ish
Älskar oddset på Bilbao som har mycket att bevisa för hemmafansen till 2,40. Marsielle är grymma på att spela på resultat och dessutom kan dem nog stänga denna match. Skulle tro att matchen slutar 1-0 eller kanske kanske 2-1 men ser inte Marseille kämpa till sig ett kryss när man går vidare på ovanstående resultat
Dagens första spel:
1. Lokotomiv Moskva ö1.5 kort 1.65@ 4/5u
Rek uppe !
Grym den ryggas!
faan de blir ju inga kort!!
Riktigt kul matcher ikväll!
Vad spelar ni?
Kvällens bästa spel och kvällens skrällspel? :)
Jag kommer gå in på Curvas rek är under den känns bra!
Sen tror jag faktiskt Milan kan vända på det här ikväll till fint odds..
Torsdag och Europa League
Lyon vs CSKA Moscow
Asian Handicap Fouls
CSKA Moskva -2.5 @ 1,76
Salzburg - Dortmund
ö28.5 fouls @ 1,86
Slänger även in ett norskt hockey tips!
Kval för spel i högstaligan nästa säsong
Kongsvinger - Ringerike Panthers
Kongsvinger är en klubb i spillror, 25 förluster på dem 26 senaste, bland den värsta statistiken jag sett på den nivån. Ringerike hoppas på spel i högsta ligan nästa säsong, slog Kongsvinger med 3-0 tidigare i mars. Den raka 2:an ger hela 3.00 men nöjer mig med ML 2 @ 2.25 då jag egentligen inte har någon koll på Ringerike mer än att dem tog sig igenom division 1 med 26 vinster / 6 förluster och slutade 1 poäng efter ettan Narvik.
1. Trippel
- Dynamo Kiev to qualify
- Rb salzburg to qualify
- Lyon vinst
@ 4.66
2.Dubbel Trubbel
- Dynamo Kiev vs Lazio BLGM
- Salzburg vs Dortmund BLGM
@2.35
3.Singel
-Arsenal vs Milan- Milan vinner hörnor
@2.15
Dagens första spel
LIVE Lokomotiv Moskva +1 Hörna @2.30 2/5u
Welbeck 2 mål och Arsenal vinner med 3-1 @151 10/10
Bästa reken idag. Ryggar 5/5u
:D lycka till! Editar till ngn fint sen
🤗🤗🤗
Grattis !!
Dagens dubbel!
1. Welbeck att Inte göra mål @1.3
Welbeck är fan sämre än Benzema. Mållös i 615 minuter. Fortsätter så ikväll! Lär bytas ut tidigt i 2a om Arsenal fortf "leder" dubbelmötet.
2. Ö2.5 i salzburg - dortmund @1.55.
Dortmund losade första mötet med 1-2. Lär bli åka av här! 2-2?
Dubbel @2.02 7u Kambi
Så tar han straffen. Maximalt otur
Moskva - atletico ö0,5 kort i matchen @ 1,72 2/5 u
❌
Dagens första spel:
1. Lokotomiv Moskva ö1.5 kort 1.65@ 4/5u ✖
Aj aj aj. Katastrof rek.
aaaaa
Dagens första spel
LIVE Lokomotiv Moskva +1 Hörna @2.30 2/5u✅
Match: Arsenal-Milan
Spel: Milan x2
Odds: 1,95
Lycka till!
tror ni på milan över 4,5 hörnor
Du kan redigera ditt tidigare inlägg
LIVE:
2. Kiev vs Lazio ö1.5 mål 1.83@ 4/5u ✅
Sporting missar straff 91' 🖕
Bas Dost vilken torsk... Sänkte min dubbel! Åker de ut nu kommer han vara syndabock så det skriker om det.
Är så jävla lack. Hur faan kan han missa. Jävla guldläge. Förbannad.
Håller med. Hade räknat in en rejäl plusdag men han sumpade en stor del av den :@
2. LIVE Arsenal - Milan Ö2,5 Mål @1.90 3/5u
Hahahaha jävla skit domarteam! Fuck u Jonas !
Sån grov filmning att man inte vet vart man ska ta vägen.
Jävla skämt
Klockren straff ju 😉
Haha straff till Milan ja. 😂 nej tyvärr så förstörde han nog matchen när han gick så lätt på den filmningen.
Hur kan straffområdes domaren ta det beslutet? Han måste ju se att det inte är kontakt när har står rakt framför?
Domarna får göra misstag, Det är mänskligt. Men inte när man står så nära och TAR beslutet från huvuddomare som först inte tyckte att det var straff. Det är skandal.
Sjukt att dom dömde straff! Var givetvis ironisk☺️
Jag saknar ord. Det är så brutalt dåligt. Avskedning direkt!
Welbeck gör mål wtf
Två nu
LIVE:
Över 1.5 @ 1.86
Salzburg vs Dortmund
Över 2.5 @ 1.18
Arsenal vs AC Milan
Över 1.5 @ 1.26
Lyon vs CSKA Moscow
Trippel @ 2.79
Tycker alla matcher har förutsättningar för en del mål i andra halvlek. Dortmund har väldigt mycket att gå för.
Dagens spel:
1. LIVE Lokomotiv Moskva +1 Hörna @2.30 2/5u✅
2. LIVE Arsenal - Milan Ö2,5 Mål @1.90 3/5u ✅
Hoppas någon ryggade!
Yes tack fär det!
Kul att du hakade 🤗
Nattens NHL 🏒
Winnipeg Jets FT @1.95 3/5u
Otroligt nära en liten sweep igår natt igen då bara 0,5p saknades i Warriors - Lakers. Här är nattens lir:
Raptors -3,5 @1,9 Pinnacle
Hawks +5,5 @1,943 Pinnacle
Clippers +11,5 @1,9 Pinnacle
Pelicans +4,5 @1,952 Pinnacle
Trail Blazers TT ö113,0 poäng @1,909 Pinnacle
Nattens bästa: Raptors -3.5
Båda lagen går riktigt bra, både formmässigt och tabellmässigt så nog ska vi få en basketmatch utav hög kvalité. Sen tycker jag att detta Raptors i dagens form är uppe och nafsar på Rockets/Warriors-bra och det har man visat med sitt 50-17 record. Även fast Pacers också varit riktigt bra och långt över förväntan denna säsong så är de några snäpp lägre på den skalan än Raptors.
Själva spelidén bottnar dock inte bara i form och tabellplacering. Dels är Raptors på en 7 matcher lång winning streak på bortaplan där man täckt linan i 6 av de 7 och dels tror jag att Pacers är bra mycket tröttare än Raptors. Man har en mycket tunnare trupp än Raptors samtidigt som man har fått lira riktigt tighta matcher på senare tid(5/6 senaste vinsterna har man vunnit med 3p eller färre) vilket kan ta ut sin rätt. Man har förvisso varit starka på hemmaplan men också haft ett ganska passande spelschema med många mitten-/bottenlag från eastern conferance samtidigt som man vikit ner sig mot de lite starkare lagen(Thunder, Celtics, Timberwolves, Jazz, Wizards).
Tror att Raptors har större chans att täcka linan än vad oddset antyder. Lycka till vid rygg.
Ryggade Raptors... för enkla pengar 👊
Började slarvigt med 9 TO första kvarten men sen såg det ut som att Pacers blev ganska tröttkörda i andra halvlek