Yankees - Mets över 7.5 @ 1.76✅
Rygg på Cincinnati - new York RB över 2.5 @ 1.82✅
Rygg på Cubs -1.5 @ 2.3 tyvärr torsk.
2/3
Ivo Karlovic, finns det någon vidrigare tennisspelare?
Kvällens första maxbet till 2,95 hittar hem! Nu hoppas vi att cubs löser biffen också
Natt spelet sitter fint 2-2 blev det ord tid och 2-3 på övertiden ...
Fleddeflux 6 hours, ändrad 2017-08-15 23:14:07
New york Redbull spelar cup match inatt kl 02:00.
Spelar new york över 1.5 mål✅✅✅ @ 1.60 kanske lite lågt odds, men bör sitta fint ;)
Över 2.5 känns som det med funkar bra.. ;)
Det jag spelade är över 2.5 mål i matchen @1.82 ✅✅✅tyckte oddset tilltalade mer...
Snyggt, jag spelade själv över 3,5 mål👌
Snyggt ;) .. vågade inte riktigt den linan ;)
Kvällens 2a maxspel hittar tyvärr inte hem. Cubs torskar.
En del plus idag men inget att ringa hem om
Är inte Nice över 3.5 hörnor @ 1.91 väldigt fint spel? Den känns riktigt bra nu på förhand ... Napoli och Nice är ju två hörn glada lag ...
Om man kollar längre än Nice senaste 3 matcher ät de långt ifrån hörnglada, samtidigt som Napoli snittar 2,94 hörnor emot sig per match. Men visst kan den absolut gå
Jag tycker Napoli är för bra med bollen, ska 4 hörnor komma från nice så ska det vara på fyra riktigt bra kontringar!
Okej ;) tack för info
Lägger ett tidigt spel inför US-Open som drar igång 10 september
Alexander Zverev vinnare @10. 2/5
Zverev är glödhet just nu. Han vann både turneringen i Washington och Masters-turneringen i Kanada där han slog Federer i två raka set. Federer ses som förhandsfavorit inför US-Open och ger i skrivande stund 2,10. Djokovic missar förmodligen turneringen i år och det ser ut som att det står mellan Murray, Federer, Murray och Zverev. Zverev har kapacitet att hota alla i nuläget och oddset känns riktigt smaskigt!
Efter en analys så vågar jag nog påstå att Murray har väldigt liten chans att hota i år eftersom han har varit skadad sen Wimbledon och jag tror knappast att hans förnberedelser kommer räcka till. Förhandafavoriter är Federer och Nadal med Zverev som en kraftig outsider!
OBS! Oddset kommer nog hamna på mellan 5-7 ggr när turneringen drar igång så spela redan nu 😊
Du har min rygg!
Gött. . Wawrinka är inte med i år heller 😊
Spännande! Alexander Zvarev kommer förmodligen dominera tennisvärlden snart!
Vågar man slå till på Kerber @17?😅
Kanske det. Ska kolla damernas odds 😀
Damernas känns otroligt öppet. Finns många tänkbara vinnare. Grymt svårtippat
Tyvärr ja!
Murray vinner inte i år. Rätt säker på det så vi kan nog räkna bort honom 😊
Nadal/Federer kvar då!
Uppdaterade texten lite
Snyggt! Jag har lagt 2/5 units!
Vietnam U21, tien gang nästa mål 3@✅✅✅
Sitter direkt!
Herregud, mål direkt! Men ni som vågar kör nästa mål isf!😊
Snyggt!
3-1 så hoppas ingen körde nästa mål precis!
ATP Cincinatti. Kl 20,30
Francis Tiafoe @5. 3/5
Tiafoe +4,5 @1,83. 4/5
Även om jag tror Zverev kan vinna hela US-Open så tror jag att han får problem här. Tror han kommer vara rätt omotiverad inför denna uppgift och två veckors matchande kommer givetvis sitta i kroppen. Tror han kommer behöva lite vila för att kunna förbereda sig inför US-Open och skulle knappast bli förvånad om han åker redan här i första omgången. Tiafoe är en ung spelare med en riktigt hög kapacitet när det stämmer för honom. En spelare som kommer klättra på rankingen och bli en stabil topp 50 spelare inom en snar framtid.
Ett spel som jag gillar inför kvällens el Classico är är Barca att vinna och hålla nollan. Den betalar just nu precis under 10 gånger pengarna på Pinnacle. Testar denna med en medelinsats.
Ligger runt 7 på de flesta andra sajter.
Ligger högt för att dom inte kommer göra det heller.
Håller med Nifty, haha!
haha Nifty vi får se. Jag har en bra känsla :)
Varför spolar du inte ner pengarna i toaletten istället?
Nordan! den veckan det blir sju torsdagar kommer Real gå ifrån utan att ha gjort ett mål
Kanske den inträffar denna veckan Nordan hahaha
Haha fan grabbar magkänslan var riktigt bra på denna.
Senast Real misslyckades med att göra mål i en tävlingsmatch var nästan 1,5 år sedan. Tycker 10 gånger pengarna är lite väl snålt.
Sluta inte drömma någon gång kanske den inträffar. Så under tiden köp en lott 😉😉😉
3 min så dog ditt spel :p
Jobba Brisbane City för x2 så sitter min fina dubbel!!!!!!
3-3!!!! printar den snart så får ni se :D
NEEEJ OFFSIDE!
ibland firar man lite för tidigt, haha! :D
Anderlecht 2a målet och Brisbane City u20 x2 gav 22x pengarna, 120kr x 22, offsidemål.. annars hade det varit gött, nu blir det inga fler spel tills ikväll då jag ligger grymt mycket plus nu! :D
El Classico ikväll med returen i Spanska supercupen!
4.00 i odds istället för 1.10!
Real Madrid vann första matchen med 3-1 men Betfair ger nya kunder 4 gånger pengarna på att dom håller undan för Barca i returmötet ikväll och tar hem trofén ikväll!
Registrera er här på länken för att få 4.00 i odds och en spännande kväll!
http://korturl.com/Realvinner
Dagens bästa spel måste vara Barca -1 i hörnor till 2,40. Max spel 5/5! Barca måste framåt ikväll. Lycka till vid rygg
Den känns riktigt bra och ryggas!
ja verkligen!
den var dålig på Unibet så blev real börjar matchen med +1 i hörna.
Barca vinner hörnorna då till 2,45 var ett bra alternativ :) Tack för tipset.
Ja Rigas, var spelar du? :D
Antar att han menar trevägs du det ligger på exakt 2,40 och är samma spel som nämns ovan hos unibet. Rygg btw.
ATP Cincinnati:
Mitchell Krueger vs Del Potro
Krueger Rak @7.00
Krueger 2-1 Set @14.00
Krueger +5.5 @1.61
Finns stor chans för skräll här, Del Potro förlorade mot Shapovalov i Montreal och efter 3 långa set mot Berdych så tror jag nog han kommer vara ganska trött här, Krueger är väldigt farlig på amerikansk hard court och han har fått en extra vilodag, värde på krueger! Del Potro spelade alltså sin 3 set match mot berdych igår! Krueger spelade senast i Måndags, hemmaplan för krueger dessutom så har Krueger slått 2-3 top 100 spelare på senast, nu kör vi!
Efter en tids frånvaro är jag tillbaka till verkligheten efter semester...
Utrecht - Zenit BLGM @1.93
Rijeka över 3.5 hörnor @2.02
Känns som matchen i Holland kan sluta hursomhelst så jag tror på minst en balja var, för den våghalsiga så spela ö2.5 mål @2.16
Grekiska ligan ligger på ungefär samma nivå som den kroatiska i mina ögon och Rijeka brukar kunna skapa en hel del hörnor i sina matcher så 4 hörnor till bjudodds känns riktigt bra.
Lycka till vid rygg!
Dagens spel:
1. Norwich vs Queens Park Rangers
Norwich Ö1.5 kort 1.98@ 4/5u
2. Hapoel beer Sheva vs Maribor
Ö8.5 hörnor 1.76 @ 4.5/5u
Lycka till!
Sugita set 1, 6@ 1/5 units!
break! hoppas han kan serva nu! :)
Tyvärr kunde han inte serva!
Utrech - Zenit ö9.5 hörnor 1.75 på unibet. Båda lagen brukar producera bra med hörnor och idag tror jag på en väldigt tillknäppt match med mycket hörnor. GL vid rygg🤙🏽💪🏽 spelstopp 18:00
Slutar på 9. Skräll..
3 nya rekar och 4 nya spel i fliken. Lycka till vid rygg :-)
Kung!
Du är kung mannen ;)
Gavrilova @4,33. WTA Cincinatti. 2/5. Live
⛔ Förlorar tyvärr i avgörande set
Nu ser jag rätt namn att börja spela med!
Hur känns spelformen idag?
ryggar med 1/5
Första liret så vi får la se 😀
Sitter på Tiafoe också med start 20,30
Nice, den har jag redan ryggar med låg instats också! :)
synd!
Sheffield W - Sunderland x
Sheffield W över 1.5 mål @2.35
Sheffield W är ett bra lag med trög start, Sunderland är inte mycket att hurra för så jag tror Sheffield W gör 2 baljor och förmodligen vinner matchen.
Norwich - QPR ✅
1 @ 1.80
Norwich borde ha vunnit senast 75% boll och tex 13-1 i hörnor. Plockar 3 poäng här istället.
Känns som Zenit stänker dit en när som helst!
Årets JINX! :D
William Venus vändning testat! 3.10@ 2/5
Ryggar nu till 3 ggr. Venus har mkt högre kapacitet och hoppas hon höjer sig omgående 👍
Ja, samma här! :)
Känns som de bättre spelarna inte ger allt i såna här turneringar.. Tiafoe har en otrolig serv, hoppas han kan frustrera Zvarev lite!
Ja inget snack om att Tiafoe kommer vara mer motiverad idag. Zverev skiter nog fullständigt i den här turneringen. Han vill bara vila kroppen 😊
Även om det är en Masters-turnering med fina prispengar
Exakt!
käääämpa!!!!
Jobbigt läge men hon är inte körd ännu
Hon ser körd ut! så jävla lojt!!!!
Usch, jag blir så irriterad. Varför spelar hon som en tolvåring i avgörande när hon precis kommit igång i andra??? Nej nu blir det inga mer spel för dagen, ligger riktigt bra med plus trots tre förluster hittills!
Inget att sura över. Ligger man bra med plus så är det ju bara en prutt i rymden. Lite överraskande dock att både Gavrilova och Williams förlorar i skiljeset men så är det ibland. Haft grymt mkt stolpe in på slutet så det jämnar väl ut sig
Så är det ju, nya tag!
Spelade u4,5 kort i Sevillamatchen tidigare idag @2.00, vet inte om det går att spela nu när matchen är igång, hann inte lägga ut den tidigare iaf. Kortsnåla lag med kortsnål domare iaf.
Tre gula o den sitter 👍
Barcelona ö 6,5 hörnor 2.50@ är otroligt lockande ikväll! De måste ju framåt för att vinna, samt att de skapar mycket hörnor mot Real också!
L. Suarez får kort till 2.00@ är spelat till kvällens El Classico, reken hittar ni i fliken!!
Någon som har stream till Tiafoe - Zvarev?
Borde kanske använda bet365 igen..
Ja.....
Gillar inte hemsidan, får panik när jag bettar på den, för mycket skit att betta på, haha!
Unibet streamar ju också mycket!
Nån av sidorna här kanske har den dom streamar det mesta?
https://www.spelsnack.se/streama-fotboll
Hittade precis och såg att Tiafoe blev breakad. Sög ju!
Nu har han break upp i andra iallafall
Det hade han i första också! ;)
Har du löst bild från matchen?
Tiafoe har 3-0 i andra
Ja tack!
Har fixat unibet
Snyggt spel
LIVE: Sheffield W dnb@4
Push
Jag lirar Barca över 5,5 1.85@ och Barca över 6,5 hörnor 2.80@!
3/5 och 2/5 units! sista spelet för idag!
MLB Baseboll
Chicago -1.5
Colorado rockies -1.5
Mvh.
Cubs sitter!
Streamen finns på Bet 365 skaffa konto och sätt in 50 kr och du har hur många tennismatcher som helst.
Finns grattis appar också , men vet inte hur mycket reklam/länkar admin tillåter här :)
Tiafoe är en lurig herre att spela på. Han ser komfortabel ut och har serven men brottas med ett psyke vilket gör att han vissa matcher tappar allt! Hur det går i denna match är lite svårt att säga pga zverevs kommand us open om han går för fullt. Nej här är nog bäst att inte spela alls.
Tycker Zvarev inte ens försöker så mycket.
Tiafoe måste skärpa serven bara som han kan så vinner han!
Vilken match bild tror Ni vi får se i mötet Real Madrid-Barcelona?.
Barca lär pressa direkt från start och RM kontra men utan CR blir det tuffare.
Hörnspel på Barca känns riktigt bra!
• Norwich flest hörnor @1.59 2/5u ✅
• Norwich - QPR, ö9,5 hörnor @1.60 4.5/5u ✅
• Celtic - Astana, Astana flest kort @1.60 3.5/5u ✅
• Istanbul Basaksehir - Sevilla, u9,5 hörnor Asian @1.75 2/5u ✅
Sådärja. En trevlig jackpot :-)
#klass
Riktigt snyggt
#lärtmigavdenbäste-dvsmrcurva
Stort tack Fredde :-)
Blocken @ om det ändå vore sant, Du är en klass för dig själv vännen ! Fortsätt med det här grymma jobbet så får vi andra lära oss av DIG!
Tack snälla Curvasud, dina ord värmer ❤️
Snyggt Blocken 👍
Dagens spel:
1. Norwich vs Queens Park Rangers
Norwich Ö1.5 kort 1.98@ 4/5u ✖
2. Hapoel beer Sheva vs Maribor
Ö8.5 hörnor 1.76 @ 4.5/5u ✖
Oj va dåligt av mig, 5 hörna i första i Israel och 2 ynka i andra halvlek bara, Norwich stannar på 1kort bara. Oflyt eller jävligt dåligt rekat ? Hm. Sorry oavsett.
Nu blickar vi framåt på El Classico och hoppas att Suarez lever upp till sitt rykte:-)
Real - Barca
Barca näta i första @ 1.74
Barca flest hörnor @ 1.74
Tväruselt.
Grymt spel från min sida...
Nordan. Madrid döda din magkänsla på 3 min 👍😁
Haha verkligen
Men det ar tappert... Du tar igen det på nästa MLB 👍😁
LEEEEEEEEEEUUUUUUUUUSTAN ÄR KIIIIIING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Så snyggt
Alla swishar leustan för kvällens bira!!!
Vad har jag missat? :)
Tiafoe spöade Zvarev i tennis!
Jag är ute på stan och dricker nu så la jag 500k på tiafoe i underläge 1-0 i set, så vänder han vinner. Blev bara glad att leustan uppmärksammade detta! Streamat på min telefon ute på puben, haha!
Wow 500k? Jäklar ingen dålig insats, grattis!!
Visste inte ens det var möjligt haha
Trodde aldrig att han skulle vända på det där efter första set 😊
500 kr menar du väl Cundell? Om du har satt 500 K får du swisha över nån halv miljon 😂
kr*
Så stor spelsumma har jag inte, ska bli student snart! hahaha
ledsen, men hade jag haft 500k hade jag aldrig fyllespelat de på Tiafoe!
Tiafoe @5. ✔️+12 Units
Tiafoe +4,5 ✔️ +3,3 U
Haha ännu en fin plusdag 💰
Grymt mannen!
Så snyggt
Tackar ☺️
du är en mästare på tennis!
Nordan något MLB spel på g?
Astros!
@Admin
När jag svarar på ett inlägg så hamnar jag längst ner under arkivet med ett inlägg. Sen får jag scrolla upp som faan (överdrivet men irriterande) har varit så ett tag nu men inget jag känner igen sen innan.
Mvh Nifty
Ja det där är ett jävligt konstigt problem som dyker upp ibland när vi minst anar det och vi har ingen aning om vad det beror på tyvärr..
Det verkar vara när man inte varit på sajten på länge och sajten legat och uppdaterats i bakgrunden och sen går man till chatten igen och svarar på ett meddelande direkt då verkar det kunna bli så ibland.
Men vi vet inte vad det beror på men felsöker hela tiden och försöker lösa det. :(
Du kan ju fetglömma att jag är borta från sajten länge :p ;)
Haha ok ja du ser då är det något annat... ;)
Barcelona är ju klappkassa... Lär inte bli spec mke hörnor för dem.
Är det RM som är GRYMMA eller Barca som är dåliga?
Det är fan klasskillnad på planen!
Barca suger. Dom saknar Neymar på planen
Barca spelar riktigt dålig fotboll just nu!
Om man nu ska kalla det spelar.
De ryckte upp sig senast i andra också. De vill nog visa att de kan förmodligen så de inte skämmer ut sig i andra, vi hoppas på fyra hörnor till och några mål!
Nattens enda mlb bet från min sida blir Astros-2,5 till 3 gånger. Insats medel
Tack Nordan!!